Продаж - Бізнес 1200 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Калітея
По запиту
Property 301 photo 1
Property 301 photo 2
Property 301 photo 3
Property 301 photo 4
Property 301 photo 5
Property 301 photo 6
Property 301 photo 7
Property 301 photo 8
Property 301 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Пляж: песчаный
  • Інші зручності: 6 дорожек для боулинга, бар, игральные автоматы, интернет-кафе, бильард
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 64 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається боулінг в популярній розважальній зоні поруч з великими готелями і курортним селищем. Площа ділянки 4000 кв.м. з двоповерховою будівлею 1200 кв.м. Боулінг включає 6 доріжок для гри, більярд, інтернет-кафе, бар, гральні машини. Місце користується великою популярністю. Також є можливість здачі в оренду. Ціна вказується за запитом.

Продаж
290 000 € 1450 €/m²
  • Код об'єкта 31296
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
150 000 € 600 €/m²
  • Код об'єкта 31365
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 350 m
Продаж
1 000 000 € 909 €/m²
  • Код об'єкта 32989
  • Площа 1100 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
1 000 000 € 1736 €/m²
  • Код об'єкта 33113
  • Площа 576 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
2 500 000 € 4901 €/m²
  • Код об'єкта 34335
  • Площа 510 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
300 000 € 1153 €/m²
  • Код об'єкта 43367
  • Площа 260 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
190 000 € 170 000 € 283 €/m²
  • Код об'єкта 45092
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 50008
  • Площа 210 m²
  • Відстань до моря 230 m
Оренда
від 1 000 € 3 €/m²
  • Код об'єкта 50412
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку