Продаж - Земельна ділянка 8000 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
380 000 €
47 €/m²
Property 30921 photo 1
Property 30921 photo 2
Property 30921 photo 3
Property 30921 photo 4
Property 30921 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 700 m
  • Відст. до найближ. міста: 18 km
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 8000 кв.м. на острові Корфу в західній частині Греції Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Продаж
360 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 10255
  • Площа 9000 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
330 000 € 373 €/m²
  • Код об'єкта 62196
  • Площа 883 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 42348
  • Площа 10000 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
400 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 33310
  • Площа 20700 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
500 000 € 100 €/m²
  • Код об'єкта 37793
  • Площа 5000 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
500 000 € 156 €/m²
  • Код об'єкта 4100
  • Площа 3200 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
350 000 € 83 €/m²
  • Код об'єкта 23170
  • Площа 4200 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
425 000 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 6150
  • Площа 30000 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
450 000 € 112 €/m²
  • Код об'єкта 31969
  • Площа 4005 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
330 000 € 75 €/m²
  • Код об'єкта 43299
  • Площа 4400 m²
  • Відстань до моря 400 m

Підписка на розсилку