Захищені
1 120 000 €
7000 €/m²
Property 34651 photo 1
Property 34651 photo 2
Property 34651 photo 3
Property 34651 photo 4
Property 34651 photo 5
Property 34651 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 5 m
  • Відст. до найближ. міста: 25 km
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

На продаж виставлені дві квартири-студії загальною площею 100 кв.м і окремо стоїть снек-бар 60 кв.м.

Об'єкт розташований на північному сході острова Корфу, на першій лінії від моря в районі Ніссакі.

Студії і снек-бар стануть вигідним інвестиційним вкладенням, оскільки вони приносять хороший дохід протягом літнього сезону (з квітня по жовтень). Перевагою є розташування бару: межа землі з береговою лінією - 30 м. Дві студії знаходяться на рівень вище.

Об'єкт зарезервований!

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 5603
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 900 m
Інвестиції Продаж
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 6386
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 22974
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 24443
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Код об'єкта 25531
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
1 500 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 25619
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 31977
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
950 000 € 3518 €/m²
  • Код об'єкта 32333
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 260 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 33466
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
970 000 € 2487 €/m²
  • Код об'єкта 36375
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку