1 330 000 €
4433 €/m²
Property 3709 photo 1
Property 3709 photo 2
Property 3709 photo 3
Property 3709 photo 4
Property 3709 photo 5
Property 3709 photo 6
Property 3709 photo 7
Property 3709 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2005
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Послуги

  • Пул
  • Камі́н

Опис

На півночі острова Корфу, на першій береговій лінії продається котедж, що складається з 3 поверхів, один з яких мансардний.

На першому поверсі 2 квартири (дво- і трикімнатна). На другому поверсі дві двокімнатні квартири і одна студія. На третьому, мансардному поверсі, розташовується одна студія.

Також без великих витрат котедж можна переробити під віллу. Котедж має власним ділянкою 600 кв.м. На ділянці є барбекю і 2 джерела. У 2005 році був проведений косметичний ремонт.

Продаж
1 330 000 € 4433 €/m²
  • Код об'єкта 3709
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 3844
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 18535
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
1 100 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 25747
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 17
Продаж
1 500 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 27175
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
1 350 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 32247
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 21
Продаж
1 700 000 € 3090 €/m²
  • Код об'єкта 33154
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 300 000 € 2166 €/m²
  • Код об'єкта 36167
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
1 150 000 € 950 000 € 774 €/m²
  • Код об'єкта 57256
  • Площа 1226 m²
  • Відстань до моря 1900 m

Підписка на розсилку