Property 38035 photo 1
Property 38035 photo 2
Property 38035 photo 3
Property 38035 photo 4
Property 38035 photo 5
Property 38035 photo 6
Property 38035 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 29 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Пропонується оренда вілли на Криті. Загальна площа вілли складає 141 кв.м на ділянці площею 1160 кв.м побудований у 2019 році. В 29 метрах від пляжу і з видом на море, гори і місто. Точніше, він складається з двох поверхів.

Перший поверх загальною площею 70 кв.м складається з вітальні, кухні, їдальні, одного туалету і двох спалень.

Другий поверх складається з вітальні, кухні, їдальні, ванної кімнати і двох спалень.

Продаж
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Код об'єкта 64823
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
695 610 € 6381 €/m²
  • Код об'єкта 64857
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
658 440 € 6040 €/m²
  • Код об'єкта 64858
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Код об'єкта 65234
  • Площа 525 m²
  • Відстань до моря 3100 m
Продаж
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 65237
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 4937 €/m²
  • Код об'єкта 65257
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65279
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
630 000 € 2739 €/m²
  • Код об'єкта 65284
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
747 000 € 4668 €/m²
  • Код об'єкта 65409
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65411
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку