2 200 000 €
5366 €/m²
Property 4154 photo 1
Property 4154 photo 2
Property 4154 photo 3
Property 4154 photo 4
Property 4154 photo 5
Property 4154 photo 6
Property 4154 photo 7
Property 4154 photo 8
Property 4154 photo 9
Property 4154 photo 10
Property 4154 photo 11

Деталі

  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відст. до найближ. міста: 200 km
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Опис

До Вашої уваги пропонується неокласичний комплекс, із повною конфіденційністю, розташований у тихому місці недалеко від столиці Корфу. Він складається з шести люксових апартаментів. Дві вілли (Спальні місця 4 кожна) і 4 люкси (Спальні місця 2 кожна), кожен з власним окремим входом, з центральним опаленням, барбекю, парковка (12 машин). Гарний пейзажний басейн, розташований в одному з найбільш чудових місць на острові. З комплексу відкривається дивовижний вид на море, гори і ліси. Поруч із комплексом знаходиться селище з розвиненою інфраструктурою, де можна знайти кафе, ресторани, таверни, пляж знаходиться в 5-ти хвилинах їзди.

Продаж
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Код об'єкта 3296
  • Площа 640 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
2 350 000 € 5875 €/m²
  • Код об'єкта 3595
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 985 000 € 3731 €/m²
  • Код об'єкта 4044
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 200 000 € 5365 €/m²
  • Код об'єкта 4154
  • Площа 410 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
3 000 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 5351
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 90 m
Продаж
2 300 000 € 4904 €/m²
  • Код об'єкта 22871
  • Площа 469 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
2 700 000 € 3648 €/m²
  • Код об'єкта 23764
  • Площа 740 m²
  • Кількість кімнат 40
Продаж
3 000 000 € 5172 €/m²
  • Код об'єкта 24288
  • Площа 580 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
2 450 000 € 2450 €/m²
  • Код об'єкта 34194
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
2 250 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 47788
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 800 m

Підписка на розсилку