Продаються

Продаж - Квартира 40 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Ханіотіс
По запиту
Property 42370 photo 1
Property 42370 photo 2
Property 42370 photo 3
Property 42370 photo 4
Property 42370 photo 5
Property 42370 photo 6
Property 42370 photo 7
Property 42370 photo 8
Property 42370 photo 9
Property 42370 photo 10

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 90 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 40 кв.м на півострові Кассандра, регіону ХалкідікиКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
140 000 € 1647 €/m²
  • Код об'єкта 62425
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 5181 €/m²
  • Код об'єкта 62428
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
165 000 € 2200 €/m²
  • Код об'єкта 62625
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 62637
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 62787
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 63049
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
190 000 € 2375 €/m²
  • Код об'єкта 63063
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 3189 €/m²
  • Код об'єкта 63170
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 565 € /на місяць 8 €/m²
  • Код об'єкта 63337
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
144 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 63435
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку