Продаються

Продаж - Квартира 40 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Ханіотіс
По запиту
Property 42372 photo 1
Property 42372 photo 2
Property 42372 photo 3
Property 42372 photo 4
Property 42372 photo 5
Property 42372 photo 6
Property 42372 photo 7
Property 42372 photo 8
Property 42372 photo 9
Property 42372 photo 10

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 90 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 40 кв.м на півострові Кассандра, регіону ХалкідікиКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
300 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 4083
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 2291 €/m²
  • Код об'єкта 5016
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 5076 €/m²
  • Код об'єкта 15462
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 2734 €/m²
  • Код об'єкта 36077
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 3230 €/m²
  • Код об'єкта 43212
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 2340 €/m²
  • Код об'єкта 48392
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 3203 €/m²
  • Код об'єкта 50067
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51336
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51337
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
210 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54821
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку