Продаж - Земельна ділянка 2025 m² в Халкидіках

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Неа Потідая
80 000 €
39 €/m²
Property 44756 photo 1
Property 44756 photo 2
Property 44756 photo 3
Property 44756 photo 4
Property 44756 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 500 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 54 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2025 кв.м. в Халкідіках На території: відведено електрику. Є можливість побудувати 100 кв.м.

Продаж
69 000 € 62 €/m²
  • Код об'єкта 48688
  • Площа 1100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
100 000 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 49128
  • Площа 5800 m²
  • Відстань до моря 1100 m
Продаж
110 000 € 117 €/m²
  • Код об'єкта 49319
  • Площа 940 m²
  • Відстань до моря 1100 m
Продаж
100 000 € 21 €/m²
  • Код об'єкта 49901
  • Площа 4550 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
100 000 € 186 €/m²
  • Код об'єкта 50159
  • Площа 537 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
68 000 € 8 €/m²
  • Код об'єкта 56632
  • Площа 8500 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Рекомендуємо Продаж
75 000 € 119 €/m²
  • Код об'єкта 60490
  • Площа 630 m²
  • Відстань до моря 26000 m
Рекомендуємо Продаж
70 000 € 6 €/m²
  • Код об'єкта 60542
  • Площа 11500 m²
  • Відстань до моря 8600 m
Продаж
70 000 € 9 €/m²
  • Код об'єкта 61304
  • Площа 7440 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
110 000 € 235 €/m²
  • Код об'єкта 62212
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 1000 m

Підписка на розсилку