2 490 000 €
3831 €/m²
Property 62543 photo 1
Property 62543 photo 2
Property 62543 photo 3
Property 62543 photo 4
Property 62543 photo 5
Property 62543 photo 6
Property 62543 photo 7
Property 62543 photo 8
Property 62543 photo 9
Property 62543 photo 10
Property 62543 photo 11
Property 62543 photo 12
Property 62543 photo 13
Property 62543 photo 14
Property 62543 photo 15
Property 62543 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2014
  • Кількість кімнат: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 4100 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 87 km

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 650 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з 3 спальних кімнат3 ванних кімнат. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, однієї столові кімнати. Третій поверх складається з 3 спальних кімнат3 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Розташування

Відео