Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Деталі

  • Рік будівництва: 2007
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: дизель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 3400 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 287 кв.м на острові Крит. Підвал складається з однієї комори. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї столові кімнати, 2 душевих кімнат. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
745 000 € 1280 €/m²
  • Код об'єкта 35142
  • Площа 582 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
700 000 € 2160 €/m²
  • Код об'єкта 45268
  • Площа 324 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
800 000 € 2787 €/m²
  • Код об'єкта 49006
  • Площа 287 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 54694
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 54729
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 1230 €/m²
  • Код об'єкта 56313
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 180 m
Продаж
736 000 € 5183 €/m²
  • Код об'єкта 62220
  • Площа 142 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
736 000 € 5183 €/m²
  • Код об'єкта 62221
  • Площа 142 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Монопольний Продаж
764 640 € 7015 €/m²
  • Код об'єкта 64777
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
747 000 € 4668 €/m²
  • Код об'єкта 65409
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку