Продаж - Бізнес 150 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Катерини
650 000 €
4333 €/m²
Property 49373 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 1986
  • Рік реновації: 2018
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 46 km

Опис

Продається бізнес площею 150 кв.м на Олімпійській Рив'єрі. Бізнес розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Розташування