Продаються

Продаж - Квартира 60 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Сівірі
По запиту
Property 50167 photo 1
Property 50167 photo 2
Property 50167 photo 3
Property 50167 photo 4
Property 50167 photo 5
Property 50167 photo 6
Property 50167 photo 7
Property 50167 photo 8

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1999
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 80 km

Послуги

  • Камі́н
  • Access
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається Kвартира площею 60 кв.м на півострові Кассандра, регіону ХалкідікиКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
120 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 63948
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 2741 €/m²
  • Код об'єкта 63975
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
123 000 € 2673 €/m²
  • Код об'єкта 64081
  • Площа 46 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 64132
  • Площа 32 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
160 000 € 2758 €/m²
  • Код об'єкта 64243
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 2758 €/m²
  • Код об'єкта 64244
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 64479
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
85 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 64599
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 4024 €/m²
  • Код об'єкта 65393
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
125 000 € 3787 €/m²
  • Код об'єкта 65394
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку