Продаж - Земельна ділянка 11850 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Діон Діо
150 000 €
12 €/m²
Property 50404 photo 1
Property 50404 photo 2
Property 50404 photo 3
Property 50404 photo 4
Property 50404 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 47 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 11850 кв.м. на Олімпійській Рив'єріСкладається в рамках плану міста. Земельна ділянка має можливість отримання дозволу на будівництво. Є можливість побудувати 300 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.

Продаж
180 000 € 725 €/m²
  • Код об'єкта 51549
  • Площа 248 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
130 000 € 265 €/m²
  • Код об'єкта 51604
  • Площа 490 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
170 000 € 497 €/m²
  • Код об'єкта 52276
  • Площа 342 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
215 000 € 430 €/m²
  • Код об'єкта 52610
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 375 €/m²
  • Код об'єкта 53302
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
130 000 € 325 €/m²
  • Код об'єкта 53304
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 750 m
Продаж
140 000 € 350 €/m²
  • Код об'єкта 54413
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
200 000 € 198 €/m²
  • Код об'єкта 54645
  • Площа 1010 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
140 000 € 280 €/m²
  • Код об'єкта 54834
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
195 000 € 319 €/m²
  • Код об'єкта 56039
  • Площа 610 m²
  • Відстань до моря 9500 m

Підписка на розсилку