Продаються

Продаж - Квартира 40 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Кріопігі
По запиту
Property 52200 photo 1
Property 52200 photo 2
Property 52200 photo 3
Property 52200 photo 4
Property 52200 photo 5
Property 52200 photo 6
Property 52200 photo 7
Property 52200 photo 8
Property 52200 photo 9
Property 52200 photo 10
Property 52200 photo 11
Property 52200 photo 12

Деталі

  • Поверх: 2
  • Рік будівництва: 2006
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 68 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Продається Kвартира площею 40 кв.м на півострові Кассандра, регіону ХалкідікиКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51336
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51337
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
210 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54821
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2265 €/m²
  • Код об'єкта 56096
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
125 000 € 3125 €/m²
  • Код об'єкта 56636
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 3809 €/m²
  • Код об'єкта 56866
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 58395
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
490 000 € 7101 €/m²
  • Код об'єкта 59272
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
480 000 € 6233 €/m²
  • Код об'єкта 59273
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
490 000 € 7101 €/m²
  • Код об'єкта 59275
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку