Продаються

Продаж - Квартира 28 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Methoni Макрігіалос
По запиту
Property 56414 photo 1
Property 56414 photo 2
Property 56414 photo 3
Property 56414 photo 4
Property 56414 photo 5
Property 56414 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 80 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 28 кв.м на Олімпійській Рив'єріКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування

D1 Flat 33m² 80000€ D2 Flat 29m² 68400€ D3 Flat 28m² Sold D4 Flat 28m² Sold D5 Flat 29m² Unavailable D6 Flat 33m² 80000€ D7 Duplex 62m² Sold D8 Duplex 49m² Sold D9 Duplex 49m² Unavailable D10 Duplex 49m² 117000€ D11 Duplex 49m² 118300€ D12 Duplex 62m² Unavailable

Схожі об'єкти

Продаж
140 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 57100
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
90 000 € 2045 €/m²
  • Код об'єкта 58106
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
25 000 € 555 €/m²
  • Код об'єкта 58147
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
45 000 € 849 €/m²
  • Код об'єкта 58149
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Код об'єкта 60280
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Код об'єкта 60282
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
87 000 € 1298 €/m²
  • Код об'єкта 60914
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Код об'єкта 61449
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 330 € 6 €/m²
  • Код об'єкта 61561
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
107 000 € 1783 €/m²
  • Код об'єкта 62093
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку