Продаж - Бізнес 230 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Methoni Макрігіалос
По запиту
Property 57910 photo 1
Property 57910 photo 2
Property 57910 photo 3
Property 57910 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2012
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Опис

Продається бізнес площею 230 кв.м на Олімпійській Рив'єрі. Бізнес розташований на 0 рівнях. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
75 000 € 882 €/m²
  • Код об'єкта 30920
  • Площа 85 m²
  • Відстань до моря 7500 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 30923
  • Площа 220 m²
  • Відстань до моря 7500 m
Продаж
380 000 € 542 €/m²
  • Код об'єкта 30958
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
430 000 € 447 €/m²
  • Код об'єкта 30971
  • Площа 960 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
90 000 € 1125 €/m²
  • Код об'єкта 31485
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 7500 m
Продаж
330 000 € 687 €/m²
  • Код об'єкта 32387
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
270 000 € 2700 €/m²
  • Код об'єкта 32825
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
80 000 € 533 €/m²
  • Код об'єкта 33153
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
650 000 € 1625 €/m²
  • Код об'єкта 35802
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
250 000 € 2232 €/m²
  • Код об'єкта 35876
  • Площа 112 m²
  • Відстань до моря 700 m

Підписка на розсилку