Property 60545 photo 1
Property 60545 photo 2
Property 60545 photo 3
Property 60545 photo 4
Property 60545 photo 5
Property 60545 photo 6
Property 60545 photo 7
Property 60545 photo 8
Property 60545 photo 9
Property 60545 photo 10
Property 60545 photo 11
Property 60545 photo 12

Деталі

  • Річних: 3,72%
  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1350 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 100 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 60545
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 60567
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61643
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
175 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 61716
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Код об'єкта 61925
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
173 000 € 4552 €/m²
  • Код об'єкта 62011
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку