Продаж - Земельна ділянка 2100 m² в Халкидіках

Греція Македонія Халкідікі Неа Пропонтида Сімантра
65 000 €
30 €/m²
Property 6256 photo 1
Property 6256 photo 2
Property 6256 photo 3
Property 6256 photo 4
Property 6256 photo 5
Property 6256 photo 6
Property 6256 photo 7
Property 6256 photo 8
Property 6256 photo 9

Деталі

  • Пляж: песчаный пляж
  • Відстань від моря: 14000 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Опис

Продається обгороджена земельна ділянка площею 2100 кв.м. в ХалкідікахСкладається в рамках плану міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
90 000 € 461 €/m²
  • Код об'єкта 35818
  • Площа 195 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
90 000 € 430 €/m²
  • Код об'єкта 35819
  • Площа 209 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
80 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 39850
  • Площа 4098 m²
  • Відстань до моря 7200 m
Продаж
80 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 39853
  • Площа 4063 m²
  • Відстань до моря 7200 m
Продаж
70 000 € 46 €/m²
  • Код об'єкта 43631
  • Площа 1500 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
80 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 43633
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
70 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 43823
  • Площа 1400 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
80 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 43825
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
80 000 € 39 €/m²
  • Код об'єкта 44756
  • Площа 2025 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
69 000 € 62 €/m²
  • Код об'єкта 48688
  • Площа 1100 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку