300 000 €
5000 €/m²
Property 63638 photo 1
Property 63638 photo 2
Property 63638 photo 3
Property 63638 photo 4
Property 63638 photo 5
Property 63638 photo 6
Property 63638 photo 7
Property 63638 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2010
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 30 m
  • Відстань до аеропорту: 100 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 60 кв.м на Олімпійській Рив'єрі. Котедж складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
400 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 54624
  • Площа 256 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 1157 €/m²
  • Код об'єкта 54690
  • Площа 285 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 55888
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
255 000 € 2125 €/m²
  • Код об'єкта 56587
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
440 000 € 4583 €/m²
  • Код об'єкта 56664
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 1340 €/m²
  • Код об'єкта 56766
  • Площа 261 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
280 000 € 560 €/m²
  • Код об'єкта 57033
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
350 000 € 1446 €/m²
  • Код об'єкта 57510
  • Площа 242 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
360 000 € 2748 €/m²
  • Код об'єкта 57642
  • Площа 131 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
430 000 € 1343 €/m²
  • Код об'єкта 57758
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку