1 200 000 € 550 000 €
1100 €/m²
Property 6386 photo 1
Property 6386 photo 2
Property 6386 photo 3
Property 6386 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1990
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

УВАГА ЗНИЖКА! ЦІНА 950.000 ЄВРО ВІД ПОЧАТКОВОЇ 1.200.000 ЄВРО. У популярному серед європейської молоді селищі, продається бізнес, що складається з 6 апартаментів на місткістю на 15 осіб на другому поверсі, і на першому два приміщення, фастфуд і дискотека. Площа будівлі складає 200кв.м і володіє земельною ділянкою 550 кв.м, до пляжу всього 150 метрів. Даний бізнес функціонує донині. Селище відоме на весь світ своїм нічним життям.

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
1 500 000 € 1 200 000 € 776 €/m²
  • Код об'єкта 5422
  • Площа 1545 m²
  • Відстань до моря 750 m
Інвестиції Продаж
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 5603
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 900 m
Інвестиції Продаж
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 6386
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 22974
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Код об'єкта 24443
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Код об'єкта 25531
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
1 500 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 25619
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 31977
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 33466
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
970 000 € 2487 €/m²
  • Код об'єкта 36375
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку