Продаж - Земельна ділянка 13750 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Літохоро Лименас Літохору
250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 100 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 13750 кв.м. на Олімпійській Рив'єріСкладається в рамках плану міста. На території: підведена вода. Земельна ділянка має можливість отримання дозволу на будівництво. Є можливість побудувати 500 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Продаж
280 000 € 215 €/m²
  • Код об'єкта 49647
  • Площа 1300 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
300 000 € 214 €/m²
  • Код об'єкта 49648
  • Площа 1400 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
270 000 € 35 €/m²
  • Код об'єкта 51089
  • Площа 7642 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
278 000 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 51753
  • Площа 617 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
215 000 € 430 €/m²
  • Код об'єкта 52610
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
220 000 € 37 €/m²
  • Код об'єкта 56156
  • Площа 5850 m²
  • Відстань до моря 80 m
Продаж
280 000 € 58 €/m²
  • Код об'єкта 56380
  • Площа 4800 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
230 000 € 444 €/m²
  • Код об'єкта 57174
  • Площа 518 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
230 000 € 11 €/m²
  • Код об'єкта 59380
  • Площа 20000 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
250 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 59705
  • Площа 5000 m²
  • Відстань до моря 750 m

Підписка на розсилку