Property 64273 photo 1
Property 64273 photo 2
Property 64273 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 63 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
176 000 € 2120 €/m²
  • Код об'єкта 8353
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Код об'єкта 42975
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
185 000 € 2803 €/m²
  • Код об'єкта 48570
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2368 €/m²
  • Код об'єкта 58535
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64870
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
168 000 € 1826 €/m²
  • Код об'єкта 65112
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
172 000 € 4914 €/m²
  • Код об'єкта 65331
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку