70 000 €
2414 €/m²
Property 65528 photo 1
Property 65528 photo 2
Property 65528 photo 3
Property 65528 photo 4
Property 65528 photo 5
Property 65528 photo 6
Property 65528 photo 7
Property 65528 photo 8
Property 65528 photo 9
Property 65528 photo 10
Property 65528 photo 11
Property 65528 photo 12
Property 65528 photo 13
Property 65528 photo 14
Property 65528 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 29 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Розташування