Property 65823 photo 1
Property 65823 photo 2
Property 65823 photo 3
Property 65823 photo 4
Property 65823 photo 5
Property 65823 photo 6
Property 65823 photo 7
Property 65823 photo 8
Property 65823 photo 9
Property 65823 photo 10
Property 65823 photo 11
Property 65823 photo 12
Property 65823 photo 13
Property 65823 photo 14
Property 65823 photo 15
Property 65823 photo 16
Property 65823 photo 17
Property 65823 photo 18
Property 65823 photo 19

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1956
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access for people with special needs
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 33 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63919
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63920
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4729 €/m²
  • Код об'єкта 63921
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
188 000 € 4585 €/m²
  • Код об'єкта 63922
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
188 000 € 4476 €/m²
  • Код об'єкта 63924
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 64019
  • Площа 15 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Код об'єкта 64040
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 64237
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 3174 €/m²
  • Код об'єкта 64262
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 3135 €/m²
  • Код об'єкта 64263
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку