Продаж - Готель 455 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія
По запиту
Property 7588 photo 1
Property 7588 photo 2
Property 7588 photo 3
Property 7588 photo 4
Property 7588 photo 5
Property 7588 photo 6
Property 7588 photo 7
Property 7588 photo 8
Property 7588 photo 9
Property 7588 photo 10

Деталі

  • Пляж: широкий, песчаный
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 44 km

Опис

Продається готель площею 455 кв.м в одному з найчудовіших куточків Пієрії. Територія, що належить готелю і займає 3700 кв.м, покрита зеленим газоном, із хвойними і фініковими деревами. Готель вміщує 14 номерів і 2 двокімнатні квартири. На ділянці також розташований басейн, бар, зона відпочинку, дитячий майданчик і багатомісний паркінг. З балконів відкриваються чудові панорами на Егейське море, стародавній замок і казковий Олімп. У двох хвилинах ходьби знаходиться широкий піщаний пляж із золотим піском, нагороджений блакитним прапором ЄС.

Продаж
3 000 000 € 1935 €/m²
  • Код об'єкта 3330
  • Площа 1550 m²
  • Кількість кімнат 47
Продаж
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Код об'єкта 3334
  • Площа 900 m²
  • Кількість кімнат 17
Продаж
1 000 000 € 700 000 € 364 €/m²
  • Код об'єкта 3346
  • Площа 1920 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 300 000 € 1710 €/m²
  • Код об'єкта 5058
  • Площа 760 m²
  • Кількість кімнат 29
Продаж
4 000 000 € 2 800 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 5065
  • Площа 800 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 7588
  • Площа 455 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
1 700 000 € 1 600 000 € 2133 €/m²
  • Код об'єкта 8568
  • Площа 750 m²
  • Відстань до моря 38000 m
Продаж
900 000 € 650 000 € 1120 €/m²
  • Код об'єкта 9055
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
800 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 12106
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 1700 m
Продаж
1 200 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 13630
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 250 m

Підписка на розсилку