Продаються
По запиту
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 70 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Цокольний поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

У п'яти хвилинах монастир святої Параскеві. Будинок потребує ремонту. Наша компанія може взяти на себе ремонт даного об'єкта.

Об'єкт зарезервований!

Продаж
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Код об'єкта 49701
  • Площа 164 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
48 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 49935
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
60 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 50095
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 375 €/m²
  • Код об'єкта 50193
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
280 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 50485
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
580 000 € 1633 €/m²
  • Код об'єкта 50661
  • Площа 355 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
180 000 € 947 €/m²
  • Код об'єкта 51752
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 500 000 € 7288 €/m²
  • Код об'єкта 51954
  • Площа 343 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
690 000 € 1533 €/m²
  • Код об'єкта 52075
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
135 000 € 888 €/m²
  • Код об'єкта 52630
  • Площа 152 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку