Продаються

Продаж - Квартира 130 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Посейді
По запиту
Property 827 photo 1
Property 827 photo 2
Property 827 photo 3
Property 827 photo 4
Property 827 photo 5
Property 827 photo 6
Property 827 photo 7
Property 827 photo 8
Property 827 photo 9

Деталі

  • Пляж: песчаный
  • Кількість кімнат: 4: зал с кухней, 2 спальные, ванная, подвал 50 кв.м. с большой комнатой (пригодна для проживания) и ванной.
  • Інші зручності: Возможно построить бассейн (входит в стоимость). Отопление, мебель
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 69 km

Послуги

  • Паркінг
  • Вид на море
  • Пул
  • Камі́н

Опис

Квартира в комплексі поруч з прекрасним пляжем в екологічно чистому районі в оточенні соснових лісів. Квартира має площу 130 кв.м, яка включає один поверх із 2 спальними і залом з кухнею, ванною, а також підвал 50 кв.м. з кімнатою і ванною. Поряд з будинком невеликий кутовий ділянку, де буде побудований басейн (за запитом, вже включено в ціну). Пляж в декількох кроках, також недалеко селище з усією необхідною інфраструктурою.

Продаж
110 000 € 2340 €/m²
  • Код об'єкта 48392
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 3203 €/m²
  • Код об'єкта 50067
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51336
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 51337
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
210 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54821
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2265 €/m²
  • Код об'єкта 56096
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
125 000 € 3125 €/m²
  • Код об'єкта 56636
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 3809 €/m²
  • Код об'єкта 56866
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 58395
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
490 000 € 7101 €/m²
  • Код об'єкта 59272
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку