Property 36414 photo 1
Property 36414 photo 2
Property 36414 photo 3
Property 36414 photo 4
Property 36414 photo 5
Property 36414 photo 6
Property 36414 photo 7
Property 36414 photo 8
Property 36414 photo 9
Property 36414 photo 10
Property 36414 photo 11
Property 36414 photo 12
Property 36414 photo 13

Деталі

  • Відстань від моря: 500 m
  • Відст. до найближ. міста: 0,8 km
  • Відстань до аеропорту: 25,8 km

Опис

Вілла з двома спальнями в традиційному стилі і прекрасним видом на море, розташована в 500 метрах від піщаного пляжу Lygaria, в 4 км від Агія Пелагія і 20 км на захід від міста Іракліон.

Розкішна, двоповерхова вілла побудована на ділянці 1200 кв.м у вигляді амфітеатру з видом на піщаний пляж Лігаро. Гарний двір із деревами, квітами і патіо-меблями забезпечений устаткуванням для барбекю і їдальнею на відкритому повітрі. Вілла ідеально підходить для пар і невеликих сімей.

На віллі пропонується відкритого планування вітальня з повністю обладнаною кухнею і великими вікнами з прекрасним видом на море. У дворі вілли надається душ на відкритому повітрі, а також приватна парковка.

У селі Лігаро пропонуються кафе, одна дуже хороша таверна, один супермаркет і навіть приватна школа підводного плавання. Крім того, менш ніж в 5 км від вілли знаходиться Агія Пелагія, з прекрасним піщаним пляжем і великою кількістю розважальних послуг протягом ночі.

Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Продаж
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 54694
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65411
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Код об'єкта 62213
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Код об'єкта 62197
  • Площа 510 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Код об'єкта 64823
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
800 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 65748
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Код об'єкта 62543
  • Площа 650 m²
  • Кількість кімнат 7
Рекомендуємо Продаж
425 000 € 4619 €/m²
  • Код об'єкта 61595
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Код об'єкта 56468
  • Площа 726 m²
  • Кількість кімнат 10

Підписка на розсилку