Продаж - Готель 900 m² на Сітонії (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Ситонія
По запиту
Property 449 photo 1
Property 449 photo 2
Property 449 photo 3
Property 449 photo 4
Property 449 photo 5
Property 449 photo 6
Property 449 photo 7
Property 449 photo 8
Property 449 photo 9
Property 449 photo 10
Property 449 photo 11
Property 449 photo 12
Property 449 photo 13
Property 449 photo 14
Property 449 photo 15
Property 449 photo 16
Property 449 photo 17
Property 449 photo 18
Property 449 photo 19
Property 449 photo 20
Property 449 photo 21
Property 449 photo 22
Property 449 photo 23
Property 449 photo 24
Property 449 photo 25
Property 449 photo 26
Property 449 photo 27
Property 449 photo 28
Property 449 photo 29
Property 449 photo 30
Property 449 photo 31
Property 449 photo 32
Property 449 photo 33
Property 449 photo 34
Property 449 photo 35
Property 449 photo 36
Property 449 photo 37
Property 449 photo 38
Property 449 photo 39
Property 449 photo 40
Property 449 photo 41
Property 449 photo 42
Property 449 photo 43
Property 449 photo 44
Property 449 photo 45

Деталі

  • Пляж: песчаный, первая линия от моря
  • Кількість кімнат: 138: основное здание и бунгало
  • Інші зручності: В комнатах индивидуальный кондиционер, балкон или терраса, душ, телевизор, телефон, минибар-холодильник
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відст. до найближ. міста: 12 km
  • Відстань до аеропорту: 100 km

Продаж
750 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 23881
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
600 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 24889
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 800 000 € 950 000 € 2617 €/m²
  • Код об'єкта 25003
  • Площа 363 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 600 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 27151
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 12
Продаж
2 800 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 28691
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
1 100 000 € 3416 €/m²
  • Код об'єкта 31802
  • Площа 322 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
750 000 € 3348 €/m²
  • Код об'єкта 32211
  • Площа 224 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
2 750 000 € 5500 €/m²
  • Код об'єкта 33131
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 30 m
Продаж
1 100 000 € 4583 €/m²
  • Код об'єкта 34975
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
3 300 000 € 6111 €/m²
  • Код об'єкта 36241
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 150 m

Підписка на розсилку