420 000 €
1180 €/m²
Property 5580 photo 1
Property 5580 photo 2
Property 5580 photo 3
Property 5580 photo 4

Деталі

  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Продається двоповерхове приміщення для бізнесу загальною площею 356 кв.м. Приміщення розташоване у великому прибережному містечку з невеликим портом. У місті розвинена інфраструктура. Є театр під відкритим небом, де проводяться різні концерти та заходи. В середині липня проводиться Фестиваль сардин, на якому можна скуштувати різноманітні рибні страви та вина. 

Розташування