Property 62395 photo 1
Property 62395 photo 2
Property 62395 photo 3
Property 62395 photo 4
Property 62395 photo 5
Property 62395 photo 6
Property 62395 photo 7
Property 62395 photo 8
Property 62395 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 1966
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 41 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені тенти, опалення.

Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 4304 €/m²
  • Код об'єкта 65453
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 64684
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
82 000 € 1138 €/m²
  • Код об'єкта 58115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку