По запиту
Property 65630 photo 1
Property 65630 photo 2
Property 65630 photo 3
Property 65630 photo 4
Property 65630 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік реновації: 2025
  • Відстань від моря: 1700 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Ліфт
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 83 кв.м в Салоніках У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65596
  • Площа 31 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
60 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 66160
  • Площа 24 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
60 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 66159
  • Площа 24 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 66094
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
217 000 € 2047 €/m²
  • Код об'єкта 65855
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 65866
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Код об'єкта 66115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку