Продаж - Бізнес 83 m² на Сітонії (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Полігірос Геракіні
По запиту
Property 9522 photo 1
Property 9522 photo 2

Деталі

  • Рік будівництва: 2001
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Опис

Продається бізнес площею 83 кв.м на півострові Сітонія, регіону Халкідіки. Бізнес розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
250 000 € 757 €/m²
  • Код об'єкта 36660
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 36741
  • Площа 83 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 36742
  • Площа 82 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 36743
  • Площа 45 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 36753
  • Площа 43 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
2 000 000 € 3448 €/m²
  • Код об'єкта 40728
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 80 m
Продаж
50 000 € 588 €/m²
  • Код об'єкта 42113
  • Площа 85 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 800 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • Код об'єкта 43812
  • Площа 420 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
1 300 000 € 18571 €/m²
  • Код об'єкта 43938
  • Площа 70 m²
  • Відстань до моря 5 m
Продаж
750 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 47773
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 15

Підписка на розсилку