Property 33798 photo 1
Property 33798 photo 2
Property 33798 photo 3
Property 33798 photo 4
Property 33798 photo 5
Property 33798 photo 6
Property 33798 photo 7
Property 33798 photo 8
Property 33798 photo 9
Property 33798 photo 10
Property 33798 photo 11
Property 33798 photo 12
Property 33798 photo 13
Property 33798 photo 14
Property 33798 photo 15
Property 33798 photo 16
Property 33798 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 145 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 92 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
175 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65986
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4166 €/m²
  • Код об'єкта 66030
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
178 000 € 4450 €/m²
  • Код об'єкта 66033
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
470 000 € 4086 €/m²
  • Код об'єкта 66045
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку